سازدهنی لی اسکار
Hohner harmonicas - سازدهنی هونر
Suzuki harmonicas - سازدهنی سوزوکی
Hering harmonicas - سازدهنی هرینگ
Lee Oskar harmonicas - سازدهنی لی اسکار
Lee Oskar
From: Tombo

zLee Oskar performance

<

طبقه بندی: سازدهنی دیاتونیک
توضیحات: این روزها رقیب بسیار سرسخت سازدهنیهای هوهنر، سازدهنی های Lee Oskar می باشند. خیلی از نوازندگان حرفه ای حال حاضر چون Charlie Musselwithe و David Barret این سازدهنی ها را توصیه می کنند. این سازها توسط نوازنده بزرگ سازدهنی آقای Lee Oskar طراحی و مسئولیت تولید انبوه آنها با کارخانه Tombo می باشد. او در سازدهنی های خود از تنوع شکل و ظاهر پرهیز کرده و صرفا به ارائه کوکهای متنوع با اختصاص چهار رنگ به چهار نوع کوک خود، شما را در انتخاب کمک می کند، یعنی زمانی که تصمیم گرفتید یک هارپ با نشان Lee Oskar بخرید فقط کافیست کوک و کلید ساز خود را برگزینید. با خرید یکی از این هارپها هر زمانی که نیاز به کلید دیگری داشتید فقط کافیست صفحه زبانه آن کلید را خریده و به سهولت آنرا در ساز جایگزین نمایید و بدین ترتیب از نظر مالی صرفه جویی کنید. این برند صرفا به محصول زیر با تنوع در کوک و کلید خلاصه می شود و آنها جز هارپهای سمبولیکی که برای بزرگداشت چندین ساله شدن برند خود و لوازم جانبی سازدهنی محصول دیگری را ارائه نمی دهند. این هارپها با بدنه ای پلاستیکی از دوام بالایی برخوردار بوده و صدای زیبایی تولید می کنند.

 

 

 

 

 

Lee Oskar Harmonicas

Lee Oskar Major Diatonic
From: Tombo

طبقه بندی: سازدهنی دیاتونیک
توضیحات: کوک ماژور دیاتونیک این برند همان کوک استاندارد Richter است که کوک غالب سازدهنی های دیاتونیک ده سوراخ می باشد. در عمل یکی از تطبییق ترین کوکها برای نواختن در سبکهای مختلف است. این کوک در ابتدا برای اجرای ملودیهای فلک عامه پسند و آهنگهای رقص آلمانی به وجود آمد و سالیان متمادی مورد استفاده قرار گرفت. با یک ساختار فیزیکی اتفاقی برخی از نتها می توانستند بم تر نیز نواخته شوند(تکنیک بند) و این ساز کوچک در سبکهای بلور، جاز، کانتری و راک نوازندگان بزرگی پیدا کرد.
 
 


 

Lee Oskar Melody Maker
From: Tombo

طبقه بندی: سازدهنی دیاتونیک
توضیحات: کوک ملودی ساز کوک انحصاری از Lee Oskar می باشد. این کوک یک تکمیل از کوک کانتری می باشد که به شما در پوزیسیون کراس هارپ دو اکتاو کامل از گام دیاتونیک را می دهد. این کوک نواختن خیلی از آهنگهایی که در کوک استاندارد نا ممکن یا دشوار است را ساده می سازد.
 
 


 

Lee Oskar Natural Minor
From: Tombo

طبقه بندی: سازدهنی دیاتونیک
توضیحات: کوک مینور طبیعی کوکی انحصاری دیگر از Lee Oskar می باشد. پنج نت تعویض شده اند تا توانایی نواختن در گام مینور بلوز، جاز و رگی ایجاد شود. تعداد زیادی از نتهای باز دم توانایی بند شدن را دارند و صدای ساز روان و رسا است.
 
 


 

Lee Oskar Harmonic Minor
From: Tombo

طبقه بندی: سازدهنی دیاتونیک
توضیحات: کوک هارمونیک مینور یک کوک چند فرهنگی است، گام هارمونیک مینور برآمده از ذوق مردمان اروپای شرقی بوده و مناسب برای نواختن در سبکهای Yiddish، Gypsy، یونانی و موسیقی مینور خاورمیانه می باشد.