سازدهنی هونر
Hohner harmonicas - سازدهنی هونر
Suzuki harmonicas - سازدهنی سوزوکی
Hering harmonicas - سازدهنی هرینگ
Lee Oskar harmonicas - سازدهنی لی اسکار
Marine Band
From: Hohner

طبقه بندی: سازدهنی دیاتونیک
توضیحات: یک ساز سمبولیک برای کارخانه هونر، صدای کلاسیک سازدهنی بلوز، محبوب اسطوره سازدهنی بلوز Sonny Boy Williamson II، اساتیدی چون Steve Baker ابتدا این سا ز را به نوازندگان توصیه می کنند. با سابقه ای بیش از 100 سال تولید، دارای بدنه ای چوبی بوده و میتوان با هلدر از آن استفاده کرد. این ساز به همراه سازهای Special 20 ، Marine Band Deluxe و Golden Melody در دسته بندی هارپهای کلاسیک کارخانه هوهنر قرار دارند.

 

Special 20
From: Hohner

طبقه بندی: سازدهنی دیاتونیک
توضیحات: یکی از محبوب ترین هارپها، برای نوازندگان زیادی این ساز محبوبترین یا یکی از سازهای مورد علاقه شان می باشد، مربیانی چون Tom Ball ، Jon Gindick و Peter Pickow این ساز را به هنر جویان خود توصیه می کنند. دارای بدنه ای پلاستیکی بوده و میتوان با هلدر از آن استفاده کرد، علاوه بر گام های ماژور و مینور با کوک کانتری نیز تولید می شود. این ساز به همراه سازهای Marin Band، Marine Band Deluxe و Golden Melody در دسته بندی هارپهای کلاسیک کارخانه هوهنر قرار دارند.

 

Blues Harp
From: Hohner

طبقه بندی: سازدهنی دیاتونیک
توضیحات: سازی با بدنه ی چوبی و طراحی زیبا، بدنه چوبی آن باعث تولید صدای خام بلوز می شود. این ساز به همراه مدلهای Pro Harp ، Cross Harp ، Big River Harp و Meisterklasse در دسته بندی هارپهای هم مقیاس کارخانه هوهنر قرار می گیرند، یعنی شما می توانید تمام اجزای (بدنه ، صفحه زبانه ها و پوشش فلزی) این سازها را با یکدیگر تعویض نمایید وساز مورد علاقه خود را بسازید.

 

Super Chromonica 260/40
From: Hohner

طبقه بندی: سازدهنی کروماتیک
توضیحات: این سازدهنی با کوک سولو (کوک رایج سازدهنیهای کروماتیک) قادر به صدا درآوردن دو اکتاو و نیم می باشد. بر روی زبانه های برنجی این ساز سرپوشهای جهت ذخیره هوا تعبیه شده اند که باعث حجم بیشتر صدا می شوند. بدنه چوبی، ده سوراخ با 40 زبانه و فقط در کلیدهای C و G تولید می شود.

 

Super Chromonica 270/48 Gold
From: Hohner
طبقه بندی: سازدهنی کروماتیک
توضیحات: مناسب برای تمامی سبکها، انتخاب نوازندگان چیره دست سازدهنی کروماتیک می باشد. این ساز با داشتن 12 سوراخ 3 اکتاو را پوشش داده و با نت C Middle آغاز می شود. بر روی زبانه های برنجی این ساز سرپوشهای جهت ذخیره هوا تعبیه شده اند که باعث حجم بیشتر صدا می شوند. بدنه چوبی با مهارتی خاص طراحی شده تا تمامی نتها از بم تا زیر به زیبایی به صدا درآیند. بدنه ای زیبا وشیار دار با رنگ طلایی بسیار زیبا.

 

Larry Adler 12
From: Hohner

طبقه بندی: سازدهنی کروماتیک
توضیحات: مردی که قدرت و صلابت سازدهنی را همچون سایر سازهای مطرح دیگر به جهانیان اثبات کرد مهر تایید خود را به این کروماتیک می دهد. این کروماتیک بیشتر به نوازند گان حرفه ای توصیه می شود. حتی کسانی که به سازدهنی علاقه ای نداشته اند به احتمال زیاد صدای این کروماتیک را در قسمتهایی از آهنگ Shape of My Heart به خوانندگی Sting بر روی فیلم زیبای حرفه ای شنیده اند. دارای بدنه چوبی و طرح پوشش بسیار زیبا با 12 سوراخ در بازه 3 اکتاو، نمونه ی 16 سوراخی (4 اکتاو) این ساز نیز تولید می شود.