لینکهای مرتبط
Hohner harmonicas - سازدهنی هونر
Suzuki harmonicas - سازدهنی سوزوکی
Hering harmonicas - سازدهنی هرینگ
Lee Oskar harmonicas - سازدهنی لی اسکار

شرکت های سازنده سازدهنی (به ترتیب الفبا)

 

www.bendsharmonicas.com
www.bushmanharmonicas.com

www.harrisonharmonicas.com

www.heringusa.com

www.hohnerusa.com

www.leeoskar.com

www.seydel1847.de/epages/Seydel.sf/en_GB/?ObjectPath=/Shops/Seydel

www.suzukimusic.com/harmonicas

www.swanharmonica.com

و یا

www.harmonicas.com.cn/main.asp

www.tombo-m.co.jp/eng

 

 

وب سایت های آموزشی

 

www.harmonicalessons.com

یک سایت مناسب برای آموزش مقدماتی سازدهنی دیاتونیک

www.harmonica-lessons.harmopoint.com

وب سایت راه اندازی شده به همت نوازنده ای به نام Waldek Preyzner که دربرگیرنده آموزش های مقدماتی برای سازدهنی دیاتونیک 10 سوراخه به روش چند رسانه ای (مالتی مدیا) می باشد

www.angelfire.com/tx/myquill

یکی از کامل ترین و جامع ترین سایت های موجود در اینترنت با موضوع سازدهنی دیاتونیک - قابل استفاده در سطوح مقدماتی و متوسط

www.angelfire.com/music/HarpOn

یکی از کامل ترین و جامع ترین سایت های موجود در اینترنت با موضوع سازدهنی کروماتیک - قابل استفاده در سطوح مقدماتی و متوسط

www.hoerl.com/#harmpiano

آموزش نواختن سازدهنی دیاتونیک با تاکید بر تکنیک Bending

www.gindick.com

وب سایت متعلق به Jon Gindick که حاوی مطالب آموزشی مفیدی برای علاقه مندان به سازدهنی بلوز است - مفید برای سطح مبتدی ومتوسط

www.HarpSurgery.com

آموزش تکنیک های مختلف سازدهنی و آهنگ های مختلف –  مفید برای سطح متوسط

www.volcano.net/~jackmearl

وب سایتی حاوی آهنگ های ساده به صورت تبلچر – قابل استفاده برای نوازندگان مبتدی

www.HarpTab.com

وب سایت دیگری حاوی تبلچر برای سازدهنی دیاتونیک و کروماتیک – قابل استفاده برای سطوح مبتدی و متوسط

www.CelticGuitarMusic.com

وب سایت متعلق به Glenn Weiser که حاوی چند تبلچر جالب از آهنگ های بلوز است -  مفید برای سطح متوسط

www.chmel.at

وب سایت شخصی Franz Chmel – حاوی مطالب مفیدی درباره تکنیک های مختلف نوازندگی ، نحوه نگهداری و تعمیر سازدهنی و همچنین مقایسه مدل های مختلف سازدهنی کروماتیک

www.patmissin.com

وب سایت شخصی Pat Missin پژوهشگر بزرگ سازدهنی که حاوی مطالب بسیار جالبی در مورد جنبه های مختلف سازدهنی می باشد

www.HarmonicaSessions.com

وب سایت تاسیس شده توسط شرکت Mel Bay - ارائه کننده پیشرفته ترین مطالب آموزشی آنلاین در مورد

سازدهنی (بویژه در سبک بلوز)

 

 

وب سایت های نوازندگان سازدهنی

 

Adam Gussow: www.modernbluesharmonica.com

Billy Branch: www.home.comcast.net/~billybranch

Brendan Power: www.brendan-power.com

Carlos del Junco: www.carlosdeljunco.com

Charlie McCoy: www.charliemccoy.com

Charlie Musselwhite: www.charliemusselwhite.com

Donald Black: www.donald-black.com

Franz Chmel: www.chmel.at

Gary Primich: www.garyprimich.com

Hendrik Meurkens: www.hendrikmeurkens.com

Howard levy: www.levyland.com

James Cotton: www.jamescottonsuperharp.com/Bio.html

Jean-Jacques Milteau: www.jjmilteau.net

Jean Toots Thielemans: www.tootsthielemans.com

Jerry Adler: www.jerryadler.com

Jerry Murad's Harmonicats: www.harmonicats.com

Jerry Portnoy: www.harpmaster.com

Jon Gindick: www.jongindickband.com

Johnny Rover: www.johnny-rover.com

Lee Oskar: www.leeoskar.com

Mark Hummel: www.markhummel.com

Mike Stevens: www.mikestevensmusic.com

Norton Buffalo: www.norton-buffalo.com

Paul Oscher: www.pauloscher.com

Pete Pedersen: www.petepedersen.com

Peter Madcat Ruth: www.madcatmusic.net

Randy Singer: www.randysinger.com

Richard Hunter: www.hunterharp.com

Rick Estrin: www.rickestrin.com

Robert Bonfiglio: www.robertbonfiglio.com

Rod Piazza: www.themightyflyers.com

Roland Van Straaten: www.straaten.com

Sigmund Groven: www.sigmundgroven.com

Steve Baker: www.stevebaker.de/index.php?language=en

Stevie Wonder: www.steviewonder.net

Tommy Morgan: www.tmorganharmonica.com

Tommy Reilly: www.tommyreilly.co.uk

William Galison: www.philbrodieband.com/muso_william_galison.htm